Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-02-24 12:18:50

Aaadmin

Administrator

9648962
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 26
Punktów :   

Tutaj

Tutaj piszcie jakie książki polecacie a jakie nie ja nie polecam książki: W pustyni i w puszczy - strasznie nudna książka!!! Normalnie ja przy niej zasnąłem... . Polecam za to książkę: " Seria Niefortunnych zdarzeń" i "Wrota czasu". Ja tyle książek polecam bo na ogół nie czytam książek, wiadomo jak jest jakaś lektura to trzeba...


Pozdro Aaadmin

Offline

 

#2 2008-02-24 18:01:39

Karola

Medytator

9869727
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Tutaj

To bedzie długa lista......
Oczywiście na pierwszym miejscu musi stać Harry Potter.
Najlepszy tom to chyba Insygnia Smierci.
Ale jak nie czytaliście od początku to sie bedzie trudno skapnąc o co biega.Potem hmm.....
Hobbit super naprawdę polecam.
Potem moze trylogia Atramentowe serce i atramentowa krew.
Czary,marzenia i to co powinno byc w fantazji.
Dla dziewczyn to może Pamiętnik Ksiezniczki.
Polecam również Marzenia na miotle.Opowiesc o dziewczynie ,której siostra jest czarownica.Bardzo fajna i nie koniecznie dla dziewczyn.Fajną opowiescią jest też Rodzina Penderwicków.Fajne przygody i czyta sie jednym tchem.Tak,teraz jak lubicie horrory to musicie przeczytac Whisper Nawiedzony dom.I jak mogłam zapomniec.Mikołajek to jest ksiazka ,którą kazdy powinien miec w domu.
Nie polecam wszystkich lektur.


a dużo mówimy o zmianie świata, a za mało świat zmieniamy. Za dużo mówimy o miłości, a za mało kochamy.

Offline

 

#3 2008-05-28 19:51:15

borixon512

Moderator

10015119
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 13
Punktów :   

Re: Tutaj

No więc tak
MOJE ULUBIONE I POLECAM
1. "Harry Potter" - Najlepszy tom to moim zdaniem Zakon Feniksa
2. "Artemis Fowl" - Świetna moim zdaniem seria o chłopcu geniuszu i elfach
3. Seria Anthonego Horowitza (Na razie są 2 części "Krucze Wrota" i "Mroczna Gwiazda")
4. "Ulyssess Moore" (seria książek o starym domku gdzie dużo sie dzieje i o takich jednych dzieciach )
5. "Eragon" i kontynuacja "Najstarszy"
6. "Przejście" (nie pamiętam autorki ale książke warto przeczytać )
NIENAWIDZĘ I ODRADZAM
1. Oczywiście pierwsze są LEKTURY (zmora każdego dziecka)
2. "Szatan z 7 klasy" (moim zdaniem nudna książka o chłopcu który wykorzystuje sztuczki które część z nas zna i którego wszyscy nagle uważają za geniusza)
3. "Tomek Sawyer" (NAJGORSZA Z LEKTUR !!!)
4. "Władca Pierścieni" (Dla mnie książka jest po prostu NUDNA. W porównaniu z filmem film bardziej oddaje atmosferę wojen i przygód)
TO WSZYSTKO POZDRO WSZYSTKIM


Crips never walk alone... Outlawz rules.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.watahaiwilczki.pun.pl www.forumsamsunggalaxymini.pun.pl www.you-tube.pun.pl www.mba.pun.pl www.mrokizlo.pun.pl